-
Stoneware Pasta/Salad Plate, 7.9" | Matte Black/Linen
Regular price $26.00 USDRegular priceUnit price per -
Olive Wood Ice Cream Scoop
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price per -
Stoneware Serving Bowl, 11.8" | Matte Black
Regular price $68.00 USDRegular priceUnit price per -
Stoneware Flat Salad/Dinner Plate, 9.4" | Matte Black
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price per -
Stoneware Serving Platter | Matte Black
Regular price $58.00 USDRegular priceUnit price per -
Stoneware Olive Oil Bottle | Matte White
Regular price $38.00 USDRegular priceUnit price per -
Handmade Concrete Bowl | Black
Regular price $72.00 USDRegular priceUnit price per -
Sculpted Concrete Vase | Black
Regular price $150.00 USDRegular priceUnit price per -
XXL Handmade Concrete Bowl | Black
Regular price $214.00 USDRegular priceUnit price per -
Stonewashed Linen Napkin | Charcoal
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price per -
Olive Wood Honey Jar
Regular price $36.00 USDRegular priceUnit price per -
Resin Salad Servers | Earth
Regular price $49.00 USDRegular priceUnit price per -
Resin Salad Servers | Marshmallow
Regular price $49.00 USDRegular priceUnit price per -
Wine Glass | Amber/Clear
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price per -
Resin Cake Stand | Earth
Regular price $125.00 USDRegular priceUnit price per -
Olive Wood Serving Forks | Pair
Regular price $38.00 USDRegular priceUnit price per -
Olive Wood Flat Spatula
Regular price $21.00 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Olive Wood Charcuterie Cutting Board
Regular price $69.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Resin Bowl | Marshmallow
Regular price $95.00 USDRegular priceUnit price per -
Resin Bowl | Earth
Regular price From $95.00 USDRegular priceUnit price per -
Cheese Knife | Ash Black
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price per -
Cheese Knife | Earth
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price per -
Cheese Knife | Marshmallow
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price per -
Modular Candle Holder | Chocolate
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price per$45.00 USDSale price $30.00 USDSale